Dezvoltarea noastră continuă denotă cheia succesului. Suntem o companie în care pasiunea, creativitatea, spiritul de echipă și perseverența sunt elemente de bază ce te conduc spre performanță.

Îți oferim un mediu provocator, dinamic, prietenos și mai ales inovator, unde TU ești personajul de bază în impactul pe care îl poți avea.

Trimite CV-ul tău catre urmatoarea adresa de e-mail office@herbagetica.ro pentru o analiză şi pentru a te putea informa asupra posibilităţilor viitoare adecvate competenţelor şi intereselor proprii.

 Înainte de a ne transmite CV-ul dumneavoastră, vă invităm să consultați Termenii și condițiile (https://herbagetica.ro/politici).

Posturi disponibile:

Operator productie

CERINTE:

  • experienta minim 1 an intr-un post similar
  • capacitate de a lucra in echipa
  • persoana responsabila si constiincioasa

RESPONSABILITATI

  • executarea procesului de incapsulare si inflaconare
  • asigura intretinerea masinilor de incapsulat, respectiv inflaconat
  • asigura intretinerea echipamentelor de lucru
  • respecta retetele pentru prepararea suplimentelor alimentare

BENEFICII

  • pachet salarial motivant
  • card de sanatate
  • transport asigurat (punct de lucru Podu Oltului)
  • training si cursuri de specialitate
  • mediu de lucru bine organizat, investitii mari in curs de derulare

Trimite CV-ul tău la office@herbagetica.ro

REPREZENTANT MEDICAL pentru BUCURESTI

CERINTE:

  • Absolvent studii superioare (nu este obligatoriu medicina sau farmacie);
  • Minim 1 an experienta pe un post similar;
  • Cunostinte de operare PC (Microsoft Office);
  • Permis de conducere B minim 1 an;
  • Persoana organizata, dinamica si experimentata in munca cu termene limita;
  • Foarte bune abilitati de convingere, negociere;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
  • Capacitate si dorinta de invatare;
  • Capacitate de abordare a unor categorii diferite de parteneri: medici de familie si specialisti, farmacisti, naturopati;
  • Disponibilitatea de a calatori frecvent in zona arondata activitatii (4-5 judete);

  • Promovarea produselor companiei catre medici, farmacisti si alte categorii de specialisti si cadre medicale din institutiile private sau publice in zona geografica alocata.
  • Participa la organizarea de prezentari, congrese, conferinte si simpozioane unde se impune participarea Companiei.

OFERTA(bonusuri, beneficii):

  • Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare.
  • Posibilitati de dezvoltare personala
  • Oportunitati de dezvoltare si instruire.
  • Pachet salarial pe masura performantelor si implicarii personale.
  • Masina de serviciu, telefon mobil.

Transmiterea CV-ului dumneavoastră către HERBAGETICA SRL echivalează cu consimțământul dumneavoastră expres ca Societatea HERBAGETICA SRL să prelucreze datele dumneavoastră cu caracter personal. Datele personale ce pot fi prelucrare sunt informațiile din CV și adresa dumneavoastră de email.

Scopul prelucrării datelor dumneavoastră (prin transmiterea CV-ului) îl reprezintă realizarea procesului de recrutare de către HERBAGETICA SRL. Durata prelucrării datelor dumneavoastră cu caracter personal ce derivă din transmiterea CV-ului va fi egală cu durata procesului de recrutare (dar nu mai mult de 2 ani calendaristici), ulterior aceste date vor fi șterse.

Herbagetica SRL este destinatarul datelor cu caracter personal furnizate de către dumneavoastră, dar se poate folosi de terțe persoane pentru prelucrare, asigurându-se în prealabil că terțele persoane au implementate politici privind protecția datelor. Temeiul prelucrării îl reprezintă consimțământul dumneavoastră.

Vă asigurăm că societatea noastră depune toate eforturile pentru ca datele dumneavoastră personale să fie păstrate în condiții de siguranță, inclusiv protecția împotriva prelucrării neautorizate sau ilegale, împotriva pierderii, a distrugerii sau a deteriorării accidentale.

Beneficiați de toate drepturile impuse de prevederile Regulamentului (UE) nr. 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46/CE dar și de prevederile oricărui act normativ în vigoare privind protecția datelor cu caracter personal în vigoare.

Pentru orice informare, solicitare sau întrebare, ne puteți contacta la adresa de e-mail office@herbagetica.ro