Cautam OPERATOR TELESALES pentru BRASOV

Studii medii/superioare;
Experienţa pe un post similar de minim un an;
Abilităţi foarte bune de comunicare si relationare;
Orientare catre client;
Usurinta de a acumula cunostinte;
Dorinta de a invata continuu lucruri noi, dorinta de perfectionare;
Persoana dinamica, serioasa, rezistenta la stress;

RESPONSABILITATI :
Initierea apelurilor telefonice catre clienti/potentiali clienti alocati, conform procedurilor interne ale companiei in vederea promovarii si vanzarii produselor si serviciilor comercializate;
Identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare in cadrul convorbirilor telefonice de vanzari;
Realizarea target-ului de vanzari;
Intocmirea rapoartelor pentru vanzarile zilnice;
Suport pentru echipa de vanzari din tara;
Facturare;

BENEFICII:
Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare.
Pachet motivant, oportunitati de dezvoltare si instruire.
Telefon mobil

 Dacă te potrivești celor de mai sus și dorești să faci parte din echipa Herbagetica, asteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: office@herbagetica.ro