Posturi disponibile:

OPERATOR TELESALES pentru BRASOV

CERINTE:

  • Studii medii/superioare;
  • Experienţa pe un post similar de minim un an;
  • Abilităţi foarte bune de comunicare si relationare;
  • Orientare catre client;
  • Usurinta de a acumula cunostinte;
  • Dorinta de a invata continuu lucruri noi, dorinta de perfectionare;
  • Persoana dinamica, serioasa, rezistenta la stress;

RESPONSABILITATI

  • Initierea apelurilor telefonice catre clienti/potentiali clienti alocati, conform procedurilor interne ale companiei in vederea promovarii si vanzarii produselor si serviciilor comercializate;
  • Identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare in cadrul convorbirilor telefonice de vanzari;
  • Realizarea target-ului de vanzari;
  • Intocmirea rapoartelor pentru vanzarile zilnice;
  • Suport pentru echipa de vanzari din tara;
  • Facturare;

BENEFICII

  • Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare.
  • Pachet motivant, oportunitati de dezvoltare si instruire.
  • Telefon mobil.

Trimite CV-ul tău la office@herbagetica.ro

REPREZENTANT MEDICAL pentru ARAD,BRASOV,BACAU

CERINTE:

  • Absolvent studii superioare (nu este obligatoriu medicina sau farmacie);
  • Minim 1 an experienta pe un post similar;
  • Cunostinte de operare PC (Microsoft Office);
  • Permis de conducere B minim 1 an;
  • Persoana organizata, dinamica si experimentata in munca cu termene limita;
  • Foarte bune abilitati de convingere, negociere;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
  • Capacitate si dorinta de invatare;
  • Capacitate de abordare a unor categorii diferite de parteneri: medici de familie si specialisti, farmacisti, naturopati;
  • Disponibilitatea de a calatori frecvent in zona arondata activitatii (4-5 judete);

  • Promovarea produselor companiei catre medici, farmacisti si alte categorii de specialisti si cadre medicale din institutiile private sau publice in zona geografica alocata.
  • Participa la organizarea de prezentari, congrese, conferinte si simpozioane unde se impune participarea Companiei.

OFERTA(bonusuri, beneficii):

  • Posibilitati de dezvoltare personala
  • Oportunitati de dezvoltare si instruire.
  • Pachet salarial pe masura performantelor si implicarii personale.
  • Masina de serviciu, telefon mobil.

Dezvoltarea noastră continuă denotă cheia succesului. Suntem o companie în care pasiunea, creativitatea, spiritul de echipă și perseverența sunt elemente de bază ce te conduc spre performanță.

Îți oferim un mediu provocator, dinamic, prietenos și mai ales inovator, unde TU ești personajul de bază în impactul pe care îl poți avea.

Trimite CV-ul tău catre urmatoarea adresa de e-mail office@herbagetica.ro pentru o analiză şi pentru a te putea informa asupra posibilităţilor viitoare adecvate competenţelor şi intereselor proprii.