Posturi disponibile:

Reprezentant vânzări jud. Constanța

Reprezentant vânzări jud. Timișoara

CERINTE:

  • Absolvent studii superioare;
  • Minim 3 ani experienta in vanzari si promovare medicala;
  • Cunostinţe de limba engleza nivel mediu;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Permis de conducere, B;
  • Abilitati in negociere sau promovare medicala;
  • Disponibilitate la program prelungit (atunci cand este cazul) si la deplasari in interes de serviciu;
  • Capacitate si dorinta de invatare;
  • Relatii in farmacii, magazine naturiste;
  • Relationare cu medici prescriptori de suplimente naturale.

    RESPONSABILITATI:
  • Promovarea imaginii companiei si a produselor din portofoliu la toti clientii actuali si potentiali;
  • Propune si implementeaza programe specifice de promovare si crestere a vanzarilor pentru clientii cheie din sectorul alocat;
  • Realizeaza planul de vanzari si obiectivele lunare;
  • Intocmeste si transmite periodic rapoarte de vanzari;
  • Monitorizarea concurentei;

    BENEFICII:
  • Echipa dinamica, afacere in dezvoltare, oportunitati de cariera.
  • Masina de serviciu, telefon mobil
  • Alte beneficii care se discuta la angajare

Trimite CV-ul tău la office@herbagetica.ro

Dezvoltarea noastră continuă denotă cheia succesului. Suntem o companie în care pasiunea, creativitatea, spiritul de echipă și perseverența sunt elemente de bază ce te conduc spre performanță.

Îți oferim un mediu provocator, dinamic, prietenos și mai ales inovator, unde TU ești personajul de bază în impactul pe care îl poți avea.

Trimite CV-ul tău catre urmatoarea adresa de e-mail office@herbagetica.ro pentru o analiză şi pentru a te putea informa asupra posibilităţilor viitoare adecvate competenţelor şi intereselor proprii.